Turniej Żaka Starszego

Wczoraj nasz zespół żaka młodszego miał niezwykłą przyjemność wziąć udział w emocjonującym turnieju, który odbył się z okazji odsłonięcia pomnika Floriana Krygiera. Ten wyjątkowy wydarzenie było dla naszej drużyny nie tylko okazją do rywalizacji, ale także do uczczenia pamięci piłkarskiej legendy.

W turnieju uczestniczyło aż 10 drużyn, które rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. To był intensywny dzień pełen pasji i zaangażowania, gdzie nasi młodzi zawodnicy dawali z siebie wszystko, prezentując umiejętności piłkarskie, których tak ciężko pracowaliśmy, by je rozwijać.

Niezwykle miłe było również spotkanie z innymi drużynami oraz obserwowanie ich występów. Chwile spędzone razem na boisku były doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych piłkarskich znajomości.

Aby zakończyć ten ekscytujący dzień, wspólnie obejrzeliśmy mecz Pogoni Szczecin w eliminacjach do Ligi Konferencji. Było to wspaniałe zakończenie dnia, które umożliwiło nam jeszcze większe wciągnięcie się w piłkarską atmosferę.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować drużynie Pogoń Szczecin Football Schools za zaproszenie i możliwość udziału w tym niezapomnianym wydarzeniu. To była dla nas wyjątkowa okazja do zaprezentowania naszych umiejętności, ale także do wspólnego dzielenia się pasją i radością związanych z piłką nożną. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego turnieju!


Telefon kontaktowy

+48 509 608 779

Telefon kontaktowy

+48 698 871 350

Adres mailowy

progres@progreswarszewo.pl