Zaczynamy treningi KS Progres Warszewo

Nadszedł moment, na który wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy! Dziś rozpoczynamy nowy, pełen pasji cykl treningowy na sezon 2023/2024! To czas, kiedy nasze drużyny wchodzą na boiska z jeszcze większym zapałem i determinacją, gotowe do osiągania nowych sukcesów.

W ciągu nadchodzących miesięcy nasze zespoły staną przed różnorodnymi wyzwaniami. Przede wszystkim, zaplanowaliśmy dla nich co najmniej trzy gry kontrolne lub turnieje, które pozwolą im zdobywać cenne doświadczenie i doskonalić umiejętności w rywalizacji z innymi drużynami. Każda gra będzie dla nas okazją do nauki, a także do dawania z siebie 100% na boisku.

Nie możemy się już doczekać sierpnia, kiedy to nasze wysiłki zostaną zwieńczone tygodniowym obozem w urokliwej Łebie. To będzie czas nie tylko ciężkiej pracy, ale także integracji, wzmacniania drużynowego ducha i oczywiście – zabawy pod letnim słońcem. Wyjazd ten będzie doskonałą okazją dla naszych zawodników do spędzenia czasu razem poza boiskiem, tworzenia niezapomnianych wspomnień i czerpania radości ze wspólnych chwil.

Warto podkreślić, że wszystkie nasze grupy będą działać zgodnie z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi szkolenia. Stawiamy na najwyższe standardy i jakość nauczania, dlatego też nasze podejście jest weryfikowane przez program certyfikacji PZPN. To dowód naszego profesjonalizmu i zaangażowania w rozwój naszych zawodników na każdym etapie ich piłkarskiej podróży.

Jesteśmy podekscytowani i gotowi do nowych wyzwań! Przekraczamy kolejny próg, gotowi na zdobywanie nowych umiejętności, zawieranie przyjaźni i tworzenie niezapomnianych wspomnień. Wszystkim naszym zawodnikom życzymy niesamowitych chwil na boisku i poza nim w trakcie tego niezwykłego sezonu!


Telefon kontaktowy

+48 509 608 779

Telefon kontaktowy

+48 698 871 350

Adres mailowy

progres@progreswarszewo.pl